DieRoten.pl
Reklama

Schueller: Niewykorzystywanie szans utrudnia mecz

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Wczorajszego wieczoru swoje kolejne spotkanie na europejskim podwórku rozegrały piłkarki Bayernu Monachium, gdzie trenerem jest Alexander Straus.

Po spotkaniach z AS Romą i Paris Saint-Germain, tym razem monachijkom przyszło zagrać z Ajaxem w ramach III kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzyń. Miejscem tego boju był stadion Campusu w Monachium.

Koniec końców spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 i podziałem punktów, choć mając na uwadze okazje bramkowe, podopieczne Alexandra Strausa mogły strzelić o wiele więcej bramek… Jedynego gola dla FCB Frauen zdobyła Lea Schueller, która po ostatnim gwizdku udzieliła też krótkiego wywiadu dla „FCB.tv”.

− Od początku dobrze weszłyśmy w mecz, ale nie wykorzystywałyśmy konsekwentnie naszych szans i trwało to przez cały mecz, co utrudnia wygranie meczu – powiedziała Schueller.

− Teraz musimy po prostu wygrać mecze w drugiej połowie sezonu, a wtedy wszystko będzie w naszych rękach – podsumowała Lea Schueller.

Po rozegraniu trzech dotychczasowych kolejek, monachijki zajmują pierwsze miejsce w grupie C z dorobkiem 5 punktów. Ogólny bilans FCB Frauen to 1 zwycięstwo, 2 remisy oraz bramki 4:3.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...