DieRoten.pl

Latem 2020 roku podjęto decyzję, że utalentowany Sarpreet Singh najbliższy sezon 2020/21 spędzi grając dla drugoligowego zespołu 1. FC Nuernberg.

Choć początkowo pomocnik otrzymywał szanse, to z czasem było ich coraz mniej, zaś w pewnym momencie Nowozelandczyk poprosił norymberczyków o zgodę na kilkutygodniowy urlop ze względu spraw osobistych.

Po powrocie do gry Sarpreet Singh sprawiał jednak wrażenie nieobecnego i mającego spore problemy z odnalezieniem się w zespole, o czym też informowali niemieccy dziennikarze. Ostatecznie Bayern, Nuernberg i sam zawodnik postanowili, że wypożyczenie zostanie skrócone.

Tym samym w trakcie zimowego okienka transferowego dopełniono wszelkich formalności i 21-latek wrócił do Monachium, gdzie został włączony do drużyny rezerw. Ostatnio w wywiadzie dla „FCB.de” na temat Singha wypowiedział się dyrektor Campusu, czyli Jochen Sauer.

− Sarpeet ma za sobą wspaniały rok pracy. Trenował z profesjonalistami i radził sobie naprawdę dobrze w III Lidze. Latem pojawiła się dla niego szansa na zrobienie kolejnego kroku w Norymberdze. Nigdy nie wiadomo, czy się uda lub nie − powiedział Sauer.

− Nie otrzymał czasu gry, którego oczekiwał. Norymberga znajduje się w trudnym okresie, więc każdemu piłkarzowi jest tam trudniej. Sprowadziliśmy Singha z powrotem i staramy się, aby wrócił na swój poprzedni poziom. Jesteśmy pewni, że nam pomoże i odzyska formę − mówił dalej.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama20.02.2021 10:52
To on miał kiedyś formę?
20.02.2021 00:23
19.02.2021 14:42
Latem do sprzedania, zawsze coś grosza wpadnie a szykuje się,że będziemy każde euro zbierać na zakupy.
19.02.2021 14:31
Na moje.nic z tego nie bedzie
19.02.2021 09:33
Czy ktoś wie co to za problemy osobiste ? Szkoda chłopaka, miał przebłyski, ale piłkarzy z przebłyskami to jest mnóstwo.