DieRoten.pl
Reklama

Sanches powrócił do Swansea

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Dobre wiadomości docierają do nas w sprawie wypożyczonego z Bayernu Monachium do Swansea City portugalskiego pomocnika,czyli Renato Sanchesa.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że Renato Sanches przebywa w Monachium, gdzie poddawany jest odpowiedniej opiece medycznej. 20-latek miał powrócić do swojego obecnego klubu (Swansea) około 10 kwietnia, lecz decyzją lekarzy klubowych było jeszcze zbyt wcześnie, aby Sanches mógł wznowić treningi z pierwszym zespołem "Łabędzi".

Przypomnijmy raz jeszcze – w styczniu wypożyczony z Bayernu Monachium Sanches nabawił się urazu ścięgna podkolanowego, które wyeliminowało go z gry na wiele tygodni. Od kilku tygodni Portugalczyk przebywał w Monachium, gdzie leczył kontuzję.

Na całe szczęście uraz został już w pełni wyleczony i tym razem Portugalczyk otrzymał zielone światło od lekarzy klubowych Bayernu na powrót do Swansea i wznowienie treningów.

O powrocie Portugalczyka do klubu poinformował już klub z Fairwood, jednakże Swansea nie ma zamiaru podejmować zbędnego ryzyka, dlatego też Sanches przejdzie dodatkowe badania przed jego możliwym powrotem do akcji.

20-letni pomocnik "Die Roten” został wypożyczony do Swansea jeszcze w letnim okienku transferowym, jednakże z uwagi na urazy Sanches nie miał okazji zaprezentować się zbyt wiele razy. Jego dorobek w sezonie 17/18 to 16 spotkań (865 minut) oraz asysta.

Źródło: Wales Online
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...