DieRoten.pl
Reklama

Sanches może zostać piłkarzem Lille?

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Ostatnio jednym z głównych tematów związanych z ekipą rekordowego mistrza Niemiec jest przyszłość Renato Sanchesa, wokół którego powstało sporo szumu.

W niedawnej rozmowie z dziennikarzem swojego komentarza na temat przyszłości Portugalczyka udzielił Karl-Heinz Rummenigge. Ze słów niemieckiego działacza „Gwiazdy Południa” możemy wywnioskować, że „Kalle” doradza zarówno Sanchesowi, jak i Boatengowi zmianę otoczenia klubowego.

− Lubię Renato jako piłkarza, ale musimy znaleźć rozwiązanie, które zadowoli zarówno Renato, jak i naszego trenera. Usiądziemy do rozmów z nim i jego agentem, zadecydujemy co dalej − powiedział niedawno Niemiec.

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom prasowym, to pomocnik rekordowego mistrza Niemiec znajduje się na celowniku Lille OSC.

Według informacji Mohameda Bouhafsiego, który pracuje dla francuskiego „RMC Sport” Renato Sanches jest bardzo zainteresowany projektem klubu z Ligue 1. Francuzi mają niebawem rozpocząć negocjacje z zawodnikiem. Z kolei wstępne rozmowy pomiędzy LOSC a monachijczykami miały już miejsce.

Dziennikarz zaznacza, że „Bawarczycy” oczekują około 30 milionów euro za 22-latka (z bonusami). Nieco inaczej sytuację przedstawia z kolei portugalski „O Jogo”. Lille miało kontaktować się z mistrzami Niemiec w celu rocznego wypożyczenia wychowanka Benfiki.

Klub ze stolicy Bawarii jest otwarty na taki ruch, aby Portugalczyk mógł regularnie grać i nabierać doświadczenia meczowego. Zanim jednak Bayern wypożyczy Renato, to będzie chciał przedłużyć jego umowę, która obowiązuje do czerwca 2021 roku.

Źródło: Bild / Inne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...