Same zwycięstwa

Podczas gdy zawodnicy Bayernu są na zgrupowaniach, młodzi, zdolni piłkarze ze szkółki w Monachium walczą w meczach o punkty lub turniejach halowych. Poniżej prezentujemy podsumowanie rezultatów z minionego weekendu

U16 gromi w sparingu

Ze względu na reprezentacyjną przerwę również w zespołach U19 i U17 to podopieczni Sebastiana Dremmlera byli najsarszą drużyną rekordowego mistrza Niemiec grającą swój mecz. W sparingu z FC Wacker Innsbruck młodzi monachijczycy wygrali 4:1. Hattricka w tym meczu ustrzelił Kevin Nsimba, a jedno trafienie dołożył Michael Strein.

U13 pokonuje Ingolstadt

Zespół do lat 13 wygrał dziś swoje spotkanie z FC Ingolstadt 2:0. Wynik mógł być jeszcze wyższy, gdyż gracze Bayernu sunęli nieprzerwanie na bramkę Die Schanzer. W odpowiedzi goście z Ingolstadt oddali tylko jeden strzał, w dodatku niecelny.

U11 kończy sezon halowy

Zespół U11 udanie zakończył przerwę zimową, w trakcie której grał w turniejach halowych. We wczorajszych rozgrywkach w Norymberdze monachijczycy pokonali SC Feucht 3:1, gospodarzy 1.FC Nurnberg 2:1, a w finale SpVgg Greuther Furth 4:1. Królem strzelców z 10 trafieniami został Berkant Barin.

U10 skuteczne przeciwko Illertisen

Zespół do lat 10 pokonał dzisiaj rok starszych chłopców z SV Illertisen 5:0, co było elementem przygotowań przed rundą rewanżową.

U9 triumfuje w turnieju halowym

13 startów w turniejach halowych i 13 zwycięstw. Wyniki zespołu do lat 9 imponują. W ostatnim z nich rozgrywanym w Memmingen młodzi Bawarczycy wygrali wszystkie 7 spotkań.

F-Juniorzy w formie

Dzisiaj na boiskach przy Saebener Strasse swoje spotkania rozegrały zespoły U9 i U8. Starsi chłopcy wygrali z BC Aichach 28:0, a młodsi 27:4 rozbili TSV Velden.