DieRoten.pl
Reklama

Rozmowy z Fulham postępują!

fot. mrogowski_photography / Photogenica
Reklama

Mając na uwadze letnie okienko transferowe, na celowniku Bayernu Monachium znajduje się kilku zawodników na różne pozycje.

Jednym z piłkarzy, który od dawna znajduje się na celowniku Bayernu Monachium jest Joao Palhinha, który przypomnijmy rok temu był o krok od przenosin na Allianz Arenę.

Co do Portugalczyka i jego możliwego transferu, najnowsze informacje przedstawił Fabrizio Romano. Jak się okazuje, rozmowy „Bawarczyków” z Fulham postępują i obie strony są coraz bliżej osiągniecia porozumienia, choć jeszcze niedawno istniały przecież spore rozbieżności finansowe.

Sam zawodnik również nie zmienił zdania, zwłaszcza że już dawno temu ustalił też warunki umowy z monachijczykami. Reprezentant Portugalii ma nadzieję, że koniec końców londyńczycy dadzą zielone światło i będzie on mógł dołączyć do ekipy rekordowego mistrza Niemiec.

Joao Palhinha

28-latek do Fulham trafił latem 2022 roku z portugalskiego klubu Sporting CP za sumę 22 milionów euro. W barwach londyńskiego klubu rozegrał łącznie 79 spotkań w ciągu dwóch sezonów, zaś jego dorobek w tym czasie to 8 bramek oraz 1 asysta.

Szacunkowa wartość Palhinhii to obecnie 55 milionów euro. Jeśli mowa natomiast o doświadczeniu w reprezentacji narodowej, to Joao wystąpił w 27 meczach o stawkę.

Źródło: Fabrizio Romano
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...