DieRoten.pl
Reklama

Roca dołączy do Leeds

fot. Shutterstock
Reklama

Mając na uwadze doniesienia prasowe z ostatnich dwóch dni, to wiele wskazuje na to, że tego lata z ekipą rekordowego mistrza Niemiec pożegna się Marc Roca.

Kolejne źródła potwierdzają niedawne informacje hiszpańskiego dziennika „Marca”, który jako pierwszy poinformował, że pomocnik rekordowego mistrza Niemiec lada moment zostanie nowym piłkarzem Leeds United. W przeciągu ostatnich kilku godzin doniesienia te potwierdziło wiele innych źródeł w Niemczech, Anglii oraz Włoszech.

Sky

Dziennikarz Florian Plettenberg informuje, że Marc Roca jest o krok od osiągnięcia porozumienia z Leeds United, w którym może liczyć na 4-letnią umowę. Bayern gotów jest zgodzić się na transfer, zaś sam Hiszpan wyobraża sobie przenosiny do Premier League. Anglicy rozmawiają już z monachijczykami.

Toni Juanmartí

Marc Roca zostanie nowym piłkarzem Leeds United. Ogłoszenie transferu może nastąpić pod koniec tego tygodnia. Bayern otrzyma około 14 mln euro (12 mln euro + 2 mln euro w bonusach).

Fabrizio Romano

Leeds spodziewa się, że jeszcze w tym tygodniu uda im się dopiąć transfer na ostatni guzik. Prowadzone są zaawansowane rozmowy z monachijczykami, którzy oczekują około 15 milionów euro za swojego zawodnika. Sam zawodnik gotów jest dołączyć do ekipy z Premier League.

Marc Roca

Hiszpan na Allianz Arenę trafił latem 2020 roku z ekipy RCD Espanyol za sumę 9 milionów euro. Od momentu swojego debiutu w pierwszym zespole, Marc rozegrał w sumie 24 spotkania. Ponadto Roca razem z kolegami sięgnął po 5 tytułów.

 

 

Źródło: Różne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...