DieRoten.pl
Reklama

Richards wkrótce w Premier League

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Po tym jak niedawno Marc Roca został sprzedany do Leeds United, niebawem do Premier League może trafić kolejny zawodnik Bayernu Monachium.

Nie dalej jak wczoraj pojawiły się informacje, że Omar Richards może odejść do Nottingham Forest z angielskiej Premier League – jako pierwszy poinformował o tym dziennikarz Florian Plettenberg z niemieckiego „Sky”.

Tym razem kolejne źródła potwierdzają, że Anglik jest bliski opuszczenia klubu ze stolicy Bawarii. Dziennik „Bild” donosi, że prowadzone są już negocjacje, zaś monachijczycy mogą zarobić na tym transferze nawet do 12 milionów euro.

Z kolei angielskie media są przekonane, że przenosiny 24-latka do ekipy „Tricky Trees” mogą zostać sfinalizowane jeszcze w ten weekend. Rozmowy między klubami mają już znajdować się na zaawansowanym etapie, o czym informuje „The Athletic”.

Omar Richards

Anglik na Allianz Arenę trafił latem 2021 roku na zasadzie wolnego transferu z Reading. Od momentu swojego debiutu w pierwszej drużynie rekordowego mistrza Niemiec, Omar Richards zdobył z kolegami 2 tytuły, rozegrał 17 spotkań oraz zaliczył 1 asystę.

 

Źródło: Różne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...