DieRoten.pl
Reklama

TZ: Ribery na tak, Robben się waha

fot.
Reklama

Jeśli wierzyć doniesieniom dziennikarzy monachijskiego TZ, długoletni zawodnik Bayernu Monachium doszedł do porozumienia z działaczami klubu z Saebener Strasse na temat dalszej gry w FCB. Trochę dalej porozumienia ma być z kolei Arejn Robben.

W najbliższych dnia do wiadomości publicznej ma zostać podana informacja na temat tego, że zarząd Bawarczyków podpisał nową umowę z były reprezentantem Francji. 35-letni pomocnik miał przystać na warunki przedstawione przez Bayern, które będą obowiązywać do 30. czerwca 2019 roku. Zresztą w przypadku Ribery'ego od samego początku było wiadome jaki będzie finał negocjacji, jedynym pytaniem był czas podjęcia decyzji.

Inaczej sprawa się ma z holenderskim skrzydłowym Monachijczyków.34-letni Robben ma zwlekać z ostateczną odpowiedzią na temat swojej dalszej kariery, choć szczegóły kontraktu mają być już sprecyzowane i jasne dla obu stron. Jest to o tyle dziwne, że Arjen jeszcze na zimowym zgrupowaniu w Doha miał naciskać na zarząd, aby Ci w trybie pilnym przedstawili mu warunki nowej umowy.

Źródło: www.tz.de
haj

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...