DieRoten.pl

Przypominamy Wam i raz jeszcze zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej ankiecie, której tematem przewodnim jest możliwe zatrudnienie przez Bayern Timo Wernera.

Do tej pory w ankiecie naszego serwisu udział wzięło łącznie 49 użytkowników! Za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni i jednocześnie zachęcamy do jeszcze aktywniejszego udziału. Pytanie brzmi następująco:

Czy Bayern potrzebuje Timo Wernera?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole naszego serwisu DieRoten.pl. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos (trzeba być zalogowanym). Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału! 

Na ten moment zdanie w sprawie przyszłości niemieckiego stopera jest podzielone. Ponad 35% głosujących jest zdania, że Werner przyda się drużynie rekordowego mistrza Niemiec, ale tylko i wyłącznie jako uzupełnienie składu.

33% preferuje natomiast pozyskanie w letnim okienku Leroya Sane. Trzecią najczęściej wybieraną opcją jest „Tak! To absolutny priorytet!” ‒ uważa tak 29% głosujących naszego serwisu.

Ankieta potrwa do końca tego tygodnia, po czym zajmiemy się tematem przyszłości i nowego kontraktu dla Manuela Neuera.

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama07.05.2020 07:49
06.05.2020 19:46
Też tak myślę mimo że jestem wielkim zwolennikiem jego transferu. Gdybyśmy go chcieli naprawdę kupić to zrobilibyśmy to rok temu gdy był do wzięcia praktycznie za darmo.
06.05.2020 08:06
Według mnie nie ma najmniejszych szans na jego pozyskanie.