Porażka rezerw

Do sporej niespodzianki doszło w spotkaniu rezerw Bayernu Monachium, które przegrały na własnym stadionie z rezerwami Karlsruher SC 2:5. Podopieczni Andreasa Jonkera notują bardzo słaby początek sezonu i po 3 kolejkach mają zaledwie 2 punkty.

Drużyna Bayernu dwukrotnie prowadziła, a bramkę na 1:0 zdobył już w 5 minucie Vastic. Piłkarze z Karlsruher doprowadzili do wyrównania w 14 minucie spotkania jednak z remisu cieszyli się zaledwie minutę bo kolejną bramkę dla rezerw Bayernu zdobył Jullich. Był to jednak koniec dobrej gry podopiecznych Jonkera bo na przerwę schodzili już ze stratą jednej bramki. W drugiej połowie stracili kolejne dwa gole nie zdobywając żadnego i ponieśli pierwszą porażkę w sezonie.

Trener Jonker jak i sami piłkarze na pewno nie spodziewali się tak słabego startu. Celem drugiej drużyny Bayernu jest powrót na trzecioligowe boiska, jednak z takimi wynikami będzie o to bardzo ciężko.

Składy:
FC Bayern II Riedmüller - Köz, Van der Meulen, Pangallo, Vrzogic - Müller (46. Horn), Jüllich (54. Steimel) - Pryor (54. Chessa), Vastic, Reinhardt - Fischer

Karlsruher SC II Moritz - Hasel, Mosch, Keusch, Walsh - Rutz - B. Müller (74. Cambeis), Groß (80. Schoch), Schröder, Haag (84. M. Müller) - Dulleck

Bramki:
1:0 Vastic (3.), 1:1 Müller (14.), 2:1 Jüllich (15.), 2:2 Keusch (24.), 2:3 Dulleck (35.), 2:4 Haag (53.), 2:5 Dulleck (72.)

źródło:fcbayern.de