DieRoten.pl
Reklama

Plotki o Moukoko nieprawdziwe

fot. Fotolia
Reklama

Choć letnie okienko transferowe dopiero co zostało zamknięte, to w mediach wciąż pojawia się sporo plotek na temat potencjalnych ruchów Bayernu Monachium.

Na przestrzeni kilku ostatnich dni w mediach pojawiło się sporo plotek na temat możliwego zatrudnienia przez Bayern nowego środkowego napastnika. Ma to oczywiście związek z ostatnimi problemami „Bawarczyków” ze skutecznością w polu karnym.

Głównym kandydatem do wzmocnienia ataku mistrzów Niemiec latem przyszłego roku pozostaje Harry Kane, zaś niedawno pojawiło się sporo doniesień nt. możliwego angażu takich snajperów jak Lautaro Martinez (Inter), Dusan Vlahovic (Juventus) oraz Youssoufa Moukoko (Borussia Dortmund).

Jeśli mowa o wspomnianym wyżej graczu Juve, to informacje o zainteresowaniu i potencjalnym transferze zdementował dziennikarz Christian Falk, który stanowczo zaprzeczył jakoby klub ze stolicy Bawarii prowadził jakiekolwiek starania o 22-letniego Serba.

Plotki o Moukoko również odrzucone

Wbrew ostatnim doniesieniom, snajper BVB nie jest obecnie w ogóle tematem rozważań wewnątrz bawarskiego klubu. Ma to związek z faktem, że zeszłego lata monachijczycy pozyskali 17-letniego Mathysa Tela – wynika tak z informacji „Sport1”. Młody Francuz ma być stopniowo budowany przez Nagelsmanna i spółkę.

Co więcej jak podkreślił dziennikarz Kerry Hau, mistrzowie Niemiec latem 2023 roku pozyskaliby tylko doświadczonego napastnika na najwyższym europejskim poziomie – o ile zajdzie taka potrzeba w zespole i pojawi się odpowiednia okazja. Harry Kane może stać się opcją do gry w FCB, ale póki co jego transfer nie jest jeszcze gorący.

Źródło: Różne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...