DieRoten.pl
Reklama

Plan dnia: Trening i konferencja prasowa

fot. Obraz jorono z Pixabay
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie monachijczyków w sezonie 2023/24. Tym razem „Bawarczycy” wracają do akcji w Lidze Mistrzów.

Już jutro klub ze stolicy Bawarii rozegra swoje piąte oficjalne spotkanie w Champions League w sezonie 2023/2024. Rywalem zespołu prowadzonego przez Thomasa Tuchela będzie FC Kopenhaga (w pierwszym starciu obu ekip, monachijczycy zwyciężyli 2:1).

Przypominamy zarazem, że początek tego pojedynku piątej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów na Allianz Arenie w Monachium zaplanowano dokładnie o 21:00.

Z kolei dziś o 13:00 na pytania dziennikarzy na konferencji prasowej odpowiadać będą kolejno trener Thomas Tuchel oraz mogący grać w obronie i pomocy Konrad Laimer (wypowiedzi pojawią się w późniejszym czasie na naszej stronie).

Nieco później, bo o 16:00 odbędzie się ostatnia sesja treningowa „Bawarczyków” przed nadchodzącym bojem w LM. Tradycyjnie już pierwsze 15 minut treningu będzie można oglądać zupełnie za darmo w klubowych mediach (dostępna będzie transmisja m. in. na YouTubie).

Plan FCB na dziś:

13:00 – konferencja prasowa z udziałem Tuchela i Laimera.
16:00 – ostatnia sesja treningowa.

 

 

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...