DieRoten.pl
Reklama

Peretz może jeszcze zostać?

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Tego lata w pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec należy spodziewać się wielu zmian kadrowych – dotyczy to zarówno odejść, jak i wzmocnień.

Jeśli mowa o możliwych odejściach z pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec, to od tygodni mówi się, że bliski wypożyczenia do innego klubu jest Daniel Peretz, który został sprowadzony na Allianz Arenę z izraelskiego Maccabi Tel Awiw zeszłego lata.

Pierwotnie Izraelczyk miał udać się na rok RSC Anderlecht, gdzie golkiper mógłby się ogrywać oraz nabierać niezbędnego doświadczenia, ale zatrudnienie Vincenta Kompany’ego jako nowego szkoleniowca FCB, mogą pokrzyżować te plany – donosi portal „Sky”.

Na ten moment nie podjęto żadnej decyzji, ale jak podkreślił wczoraj Florian Plettenberg, o przyszłości bramkarza zadecyduje wspomniany wyżej Kompany. Ponadto mówi się, że 23-latek jest bardzo wysoko ceniony wewnątrz klubu.

Gdyby jednak okazało się, że Daniel ostatecznie uda się na roczne wypożyczenie, to wówczas nowym numerem trzy za plecami Manuela Neuera oraz Svena Ulreicha zostałby Tom Ritzy Huelsmann lub Max Schmitt.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...