DieRoten.pl
Reklama

Ortega może trafić do Bayernu?

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Według najnowszych informacji niemieckiego magazynu „Kicker”, bardzo możliwe, że jeszcze tego lata na wypożyczenie do AS Monaco uda się Alexander Nuebel.

Dziennikarze niemieckiego magazynu „Kicker” poinformowali, że strona niemieckiego golkipera nie do końca jest zadowolona z jego obecnej sytuacji w Monachium, dlatego też zarówno agenci, jak i Bayern rozważają możliwość wypożyczenia Nuebela latem 2021 roku.

Taki obrót spraw mógłby sprawić, że monachijczycy mieliby nie lada problem w kwestii obsadzenia bramki, o czym też pisaliśmy już wcześniej.

Jak informuje niemiecki portal „Sport1” remedium może okazać się Stefan Ortega z Arminii Bielefeld, którego „Bawarczycy” mają już obserwować od pewnego czasu. Co więcej jego umowa z DSC obowiązuje tylko do końca czerwca 2022 roku.

Co jednak o możliwej roli numeru dwa w bawarskim zespole oraz decyzji Alexa Nuebela o opuszczeniu Schalke na rzecz FCB, myśli wspomniany wyżej bramkarz?

− Dla mnie praktyka meczowa pozostanie najważniejszą rzeczą, ponieważ uwielbiam grać. Jednakże trzeba to przyznać, że Bayern to także inna para kaloszy. Doświadczasz tam rzeczy, który zwykle nie doświadczysz w innym miejscu − powiedział Ortega.

− Na miejscu Alexa zostałbym w Schalke. Był kapitanem i miał szansę na grę. Nie można go jednak winić za tę decyzję, ponieważ Bayern to największy klub na świecie − podsumował bramkarz Arminii.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...