DieRoten.pl
Reklama

Olise: To wielkie wyzwanie i tego szukałem

fot. [email protected] / Photogenica
Reklama

W ubiegłą niedzielę w końcu dobiegło czekanie kibiców Bayernu Monachium na transfer utalentowanego skrzydłowego – Michaela Olise.

Jak już doskonale wiemy, młody Francuz podpisał z Bayernem Monachium kontrakt, który będzie ważny do końca czerwca 2029 roku. 

Przy okazji prezentacji i ogłoszenia transferu, Michael Olise udzielił także pierwszego wywiadu dla oficjalnej strony bawarskiego klubu. 22-latek podkreślił, że gra dla FCB jest dla niego wielkim wyzwaniem i pragnie udowodnić swoją wartość na najwyższym poziomie.

− Rozmowy z Bayernem były bardzo pozytywne i jestem bardzo szczęśliwy, że będę grał dla tak wielkiego klubu. To wielkie wyzwanie i dokładnie tego szukałem – powiedział Olise.

− Chcę udowodnić swoją wartość na tym poziomie i odegrać swoją rolę w zapewnieniu zdobycia jak największej liczby tytułów z naszą drużyną w nadchodzących latach – podsumował Michael Olise.

Jak już informowaliśmy wcześniej, Michael Olise opuści niemalże pełne przygotowania z Bayernem i Vincentem Kompanym, jako że młody Francuz będzie reprezentować swój kraj na nadchodzących Letnich Igrzyskach Olimpijskich.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...