DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie: Kern z umową do 2025 roku!

fot. Obraz jorono z Pixabay
Reklama

Jeśli mowa o drugiej drużynie Bayernu Monachium, to od dłuższego czasu trwają już przygotowania do nowego sezonu 2024/2025.

W związku z tym kierownictwo sportowe Campusu i trener Holger Seitz pracują również nad kształtem kadry drugiej drużyny bawarskiego klubu na sezon 2024/2025.

Pewnym jest już natomiast, że kapitanem pozostanie Timo Kern, który wczoraj przedłużył swój kontrakt z FCB o kolejny rok – obecna umowa doświadczonego pomocnika będzie odtąd obowiązywać do końca czerwca 2025 roku.

− Nadal bardzo lubię piłkę nożną i nie mogę się doczekać kolejnego roku w tym wyjątkowym klubie – skomentował Timo Kern.

34-letni pomocnik do bawarskiego klubu trafił w lipcu 2019 roku z drużyny SV Waldhof Mannheim i bardzo szybko stał się ważną figurą w drugiej drużynie. Z czasem Niemiec został również mianowany kapitanem i pełni tę funkcję do dnia dzisiejszego.

Mając na uwadze wszystkie dotychczasowe występy dla FCB II, to mówimy o 126 spotkaniach, w których to strzelił 44 bramki oraz dołożył także 22 asysty. Ponadto w sezonie 2019/20 wraz z kolegami sięgnął po mistrzostwo III Ligi.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...