Oceny goal.com

Serwis goal.com ocenił wczorajsze spotkanie, które zagwarantowało Bawarczykom awans do półfinału Pucharu Niemiec. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, dlatego też potrzebna była dogrywka, jednak dodatkowe 30 minut gry nie wyłoniło zwycięzcy. Potrzebne były rzuty karne. Dzięki obronie pierwszego rzutu karnego przez Manuela Neuera i ostatniemu trafieniu Thiago Bayern wygrał 5:3. Noty:

Bernd Leno 3.5, Roberto Hilbert 2.5, Ömer Toprak 3, Wendell 3, Emir Spahic (Kyriakos Papadopoulos 2.5), Lars Bender 3, Simon Rolfes 2.5 (Hakan Calhanoglu 2), Gonzalo Castro 2.5, Karim Bellarabi 3, Stefan Kiessling 2 (Josip Drmic 1.5)

Manuel Neuer 3, Rafinha 3, Jerome Boateng 3 (Holger Badstuber brak), Philipp Lahm 2.5 (Thiago 3), Dante 3, Medhi Benatia 2.5 (Sebastian Rode 3), Juan Bernat 3, Xabi Alonso 3, Mario Gotze 3, Thomas Muller 3, Robert Lewandowski 3