DieRoten.pl
Reklama

NIEOFICJALNIE! Michael Olise nowym graczem Bayernu!

fot. [email protected] / Photogenica
Reklama

Jak nieoficjalnie donosi Florian Plettenberg, Bayern Monachium miał sfinalizować drugi transfer na nadchodzący sezon 2024/2025!

Z informacji niemieckiego portalu „Sky” możemy dowiedzieć się, że Bayern Monachium dokonał drugiego transferu na nowy sezon 2024/2025!

Monachijczycy są już po rozmowach z Crystal Palace i osiągnęli pełne porozumienie z angielskim klubem – w grę wchodzi opłata transferowa w wysokości około 60 milionów euro (tyle miała mniej więcej wynosić klauzula odejścia w umowie skrzydłowego).

Florian Plettenberg dodaje, że umowa Micheala Olise ma obowiązywać do końca czerwca 2029 roku, zaś klub i zawodnik są już po rozmowach i uzgodnili wszystkie warunki kontraktu.

Warto nadmienić, iż o 22-latka zabiegały też inne kluby – w tym Chelsea – ale dla samego Francuza perspektywa gry dla FCB była najlepszym rozwiązaniem. Ponadto pomocnik pragnie w nadchodzącym sezonie występować w rozgrywkach Champions League.

Michael Olise

22-latek jest nominalnie prawoskrzydłowym, ale może też grać na prawym wahadle oraz jako ofensywny pomocnik. W minionym sezonie Michael zmagał się z kilkoma poważnymi urazami, ale mimo wszystko rozegrał 19 spotkań, w których to strzelił 10 bramek oraz zanotował 6 asyst. Szacunkowa wartość Olise to 55 milionów euro.

 

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...