DieRoten.pl
Reklama

Neuer wróci za 2-3 tygodnie!

fot. Photogenica
Reklama

Kolejne świetne informacje docierają do nas wprost z Monachium, gdzie przy Saebener Strasse drużyna Tuchela rozpoczęła już przygotowania do kolejnego meczu ligowego.

Po dwóch dniach przerwy, monachijczycy powrócili dziś do zajęć treningowych przy Saebener Strasse. Atmosfera i poziom treningu były bardzo dobre – świadkami byli nie tylko dziennikarze, ale i również kibice, którzy mogli oglądać swoich pupili z bliska z racji na otwarty trening.

Kolejną indywidualną jednostkę treningową ukończył dziś Manuel Neuer, który znajduje się na bardzo dobrej drodze, aby powrócić do pełnych zajęć z kolegami.

W ostatnich dniach 37-latek zwiększył obciążenie treningowe, a nawet powrócił do typowego dla siebie treningu bramkarskiego. Jakby tego było mało, Niemiec może już stopniowo wykonywać kolejne ćwiczenia, które jeszcze nie tak dawno temu sprawiały mu problemy.

Bardzo możliwe, że już za 2 lub 3 tygodnie, Manu wznowi pełne treningi z kolegami, co zostało potwierdzone nie tylko przez Thomasa Tuchela, ale i również wczoraj przez prezydenta Herberta Hainera, który podzielił się bardzo pozytywnymi wiadomościami na łamach telewizji „Sky”.

− Mogę podać najnowsze informacje na temat Manuela Neuera, które są pozytywne – proces rehabilitacji przebiega szybciej i lepiej. Zobaczymy go ponownie w treningu zespołowym za 2-3 tygodnie. Mamy nadzieję, że wkrótce wróci do bramki – powiedział Hainer.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...