DieRoten.pl

Neubauer: Połowa Europy chciała Goretzkę

24.01.2018, 08:14:08
FotoOlimpik

Jakiś czas temu poznaliśmy ostateczną decyzję Leona Goretzki w sprawie jego przyszłości. Młody Niemiec zdecydował, że od lata 2018 roku jego nowym klubem będzie Bayern.

Na temat Leona Goretzki i jego transferu do Bayernu Monachium zdołało się już wypowiedzieć wielu zawodników i działaczy zarówno ze strony Bayernu Monachium jak i Schalke 04 Gelsenkirchen.

Tym razem kilka słów na temat decyzji młodego Niemca wypowiedział agent Leona, czyli Joerg Neubauer. Jak mogliśmy się dowiedzieć Goretzka był już rozchwytywany latem zeszłego roku, ale klub nie chciał się go pozbywać.

Schalke zeszłego lata odrzucało wszystkie rozmowy odnośnie transferu. Jeśli chcieli zarobić, to mogli go sprzedać jak Sane czy Draxlera, ale oni chcieli go zatrzymać. To oznacza, że byli gotowi na utratę Leona za darmo powiedział agent Leona Goretzki.

Leon Goretzka trafił do Schalke 04 w lipcu 2013 roku – jak wynika ze słów Neubauera Niemiec już wtedy znajdował się w orbicie zainteresowań wielkich klubów, jednakże wybór Schalke 04 był odpowiednim krokiem na tamten okres.

Bayern, Dortmund i połowa Europy chciała Leona, kiedy ten grał jeszcze dla Bochum, ale poszedł do Schalke, gdyż był to odpowiedni krok dla niego w tamtym okresie. Teraz po 5 latach podejmuje kolejny krok i udaje się do Bayernu we właściwym momencie zakończył Neubauer.

źródło: Twitter
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama24.01.2018 23:33
Nie wiem czy pół Europy, nie wiem czy taki Real czy PSG zrobili wszystko by go mieć. Jego atutem była karta na ręku, stąd może większe zainteresowanie. Do Bayernu teoretycznie pasuje, bo ograny w BL, aklimatyzacja odpada. To czy będzie choćby drugim Tonim Kroosem, czas pokaże. Na razie chyba nie miał aż tak dużej liczby efektownych zagrań, jakie Toni miał w jego wieku.
24.01.2018 17:53
24.01.2018 11:29
Szkoda, że Draxler i Sane Nam uciekli... Z Sane jest kozak a Draxler jak ma okazję to błyszczy a obydwoje kosztowali jak na swój wiek malutko.

reklama