Sztab szkoleniowy Bayernu Monachium bardzo ostrożnie chce wprowadzać do gry Jamala Musiali, który wraca po groźnej kontuzji. Sam zawodnik natomiast nie ukrywa, że pali się do gry.
Reprezentant Niemiec liczy na to, że jego powrót do gry w barwach Bayernu nastąpi “w nadchodzących tygodniach”. 22-latek podzielił się tą wiadomością podczas wizyty u kibiców z fanklubu Red Bull Taubenbach. Jednocześnie zaznaczył, że nie będzie do dyspozycji Kompany’ego we wtorkowym sparingu.
– To nie zależy tylko ode mnie. Gdyby to była moja decyzja, grałbym już w zeszłym miesiącu. Po prostu dbamy o to, bym wszedł w to dobrze i nie odczuwał strachu – przyznał szczerze Musiala przed grupą około 1000 fanów.
Przypomnijmy, że ofensywny pomocnik wrócił do treningów z drużyną pod koniec grudnia.
– Dużo teraz trenowałem, idzie naprawdę dobrze. Ale nie chcemy też wracać zbyt wcześnie. Patrzymy na to z treningu na trening – dodał Jamal Musiala.
Komentarze