DieRoten.pl
Reklama

Mueller chwali Sane: Ma potężną motywację do gry

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Od początku sezonu 2023/24, jednym z najlepiej prezentujących się zawodników Bayernu Monachium jest grający na pozycji skrzydłowego Leroy Sane.

Niemiecki skrzydłowy od początku kampanii znajduje się w wysokiej formie i wyróżnia się na tle swoich kolegów – wystarczy wspomnieć, że Niemiec nie tylko napędza akcje ofensywne Bayernu, ale i również strzelił już 3 bramki w 4 meczach FCB.

Dobra dyspozycja Leroya Sane sprawia, że na jego temat wypowiada się coraz więcej osób, które nie szczędzą pochwał pod adresem 27-latka. Wczoraj po meczu z Gladbach, w którym to pomocnik strzelił kolejnego gola, Thomas Mueller pochwalił reprezentanta niemieckiej kadry i pochwalił go za jego motywację.

Leroy w ostatnich tygodniach i miesiącach jest bardzo niebezpieczny w swojej grze. Ma nieco więcej radości z gry i myślę, że każdy może to dostrzec – chce grać, ma piękną i niesamowicie potężną motywację do gry – powiedział Mueller.

Jest teraz tak niebezpieczny dla naszych rywali. Przy tej bramce wykonał świetny bieg, po tym idealnym zagraniu Kimmicha – to wyglądało tak łatwo – podsumował Thomas Mueller.

Jeśli mowa o dotychczasowej przygodzie Leroya Sane z Bayernem Monachium, to niemiecki skrzydłowy do tej pory wystąpił w 137 meczach o stawkę – jego dorobek w tym czasie to 41 bramek oraz 37 asyst. Ponadto razem z kolegami sięgnął po 7 tytułów.

Źródło: Kicker TV
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...