DieRoten.pl
Reklama

Morrison: Bardzo chciałem znaleźć się w Wigan

fot. J. Laskowski / G. Stach
Reklama

W przypadku drugiej drużyny Bayernu Monachium, na ten moment w zespole Holgera Seitza doszło do 15 odejść (z czego większość to wypożyczenia).

Co do wypożyczonych zawodników, to możemy wśród nich wymienić przede wszystkim Liama Morrisona, który w sezonie 2023/2024 będzie reprezentować barwy angielskiego Wigan Athletic.

Choć wiele będzie oczywiście zależało od letnich przygotowań i decyzji głównego trenera, to nieoficjalnie mówi się, że młody Szkot będzie mógł liczyć na regularne występy w nowym zespole. Przy okazji swojej niedawnej prezentacji, defensor przyznał, iż nie może doczekać się nowego wyzwania.

− Jestem absolutnie zachwycony, że tu jestem. Nie mogę się doczekać, aby zacząć i zagrać na tym ogromnym stadionie przed wszystkimi fanami Wigan – powiedział Morrison.

− Dla mnie ważne jest, aby zacząć grać w pierwszej drużynie w moim wieku. Wigan to ogromny klub i nie można go bagatelizować, jakby był niczym w porównaniu do Bayernu – dodał.

− Naprawdę chciałem przyjść do Wigan, gdy tylko usłyszałem o zainteresowaniu. Wraz z przyjściem nowych właścicieli i Shaunem Maloneyem rozpoczynającym swój pierwszy pełny sezon na stanowisku trenera - w klubie panuje pozytywna atmosfera – podsumował Liam Morrison.

W minionym sezonie 2022/2023 Liam miał okazję wystąpić łącznie w 20 oficjalnych meczach o stawkę dla drugiej drużyny Bayernu. Jego dorobek w tym czasie to 1 bramka oraz 1 asysta. Niewykluczone, że dorobek ten byłby zdecydowanie lepszy, gdyby nie poważna kontuzja na początku kampanii.

Źródło: Wigan
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...