DieRoten.pl
Reklama

Media: Pavlović z powołaniem!

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Niebawem poznamy oficjalnie kadrę, jaką Julian Nagelsmann powołał na najbliższe spotkania w ramach marcowej przerwy reprezentacyjnej.

Wraz z początkiem nowego tygodnia, rozpocznie się czwarta w tym sezonie przerwa reprezentacyjna, w trakcie której czeka nas wiele ciekawych spotkań na arenie międzynarodowej.

Od kilku dni selekcjonerzy poszczególnych reprezentacji narodowych ogłaszają swoje nominacje – wkrótce poznamy także drużynę, którą powołał Julian Nagelsmann na najbliższe spotkania towarzyskie z takimi nacjami jak Francja oraz Holandia.

Pewnym jest, że w Monachium pozostanie Leroy Sane, który przypomnijmy jest zawieszony za czerwoną kartkę w starciu z Austrią.

Z kolei jak donoszą od rana niemieckie media z „Bildem” i „Sky” na czele, swoje pierwsze powołanie do ekipy „Die Mannschaft” otrzyma utalentowany pomocnik Bayernu – Aleksandar Pavlović – który poczynił niesamowity progres i rozwój w ostatnich tygodniach.

Nominacja 19-latka jest więcej niż pewna, zaś jak podkreślił Florian Plettenberg, selekcjoner Niemiec od kilku dni planował już ściągnięcie gracza FCB. Niestety, ale kosztem Aleksa, w stolicy Bawarii pozostanie Leon Goretzka, o czym też poinformowali dziennikarze z Niemiec.

Źródło: Sky / Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...