DieRoten.pl
Reklama

Magath studzi zapał

fot. s
Reklama

Felix Magath, były kontrowersyjny trener Bayernu Monachium, podkreślił, że klub nie ma gwaracji osiągnięcia sukcesu z Pepem Guardiolą. Zaznaczył jednak, że przyszły trener Bayernu ma wszystko co trzeba, aby odnieść sukces w Monachium. Magath ostrzega również przed stawianiem zbyt wysokich wymagań byłemu trenerowi Barcelony.

"Guardiola, zanim jeszcze przybył na Allianz, już jest traktowany jak mesjasz. Może mieć pewne problemy, gdy stanie przed tak wysokimi oczekiwaniami." -Oznajmił Liga total- "Wszyscy mówimy o tytułach, które zdobył w czasie swojej kariery, ale pamiętajmy, że Jupp Heynckes może zakończyć sezon z trzema trofeami na koncie. Nie będzie łatwo to przewyższyć.Guardiola jest doświadczonym trenerem, ale niemiecki futbol nie musi mu odpowiadać. Będzie musiał przyzwyczaić się do Bundesligi. Ma jednak wszystko co potrzeba, aby odnieść sukces."

Hiszpański trener podpisał kontrakt z Bayernem do lipca 2016 roku. Natomiast Felix Magath nie prowadzi żadnego klubu, po tym jak został zwolniony 25 września z Wolfsburga.
 

Źródło:
Krimson

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...