DieRoten.pl
Reklama

Lucas o kontuzji: To tylko stłuczenie

fot.
Reklama

Bayern Monachium pokazał się dziś z bardzo dobrej strony i po mistrzowsku zareagował na niedawną porażkę z Borussią M'Gladbach w niemieckiej Bundeslidze.

Jak już dobrze wiemy, monachijczycy pokonali dzisiejszego późnego popołudnia drużynę Unionu Berlin aż 5:2 i umocnili się tym samym na pozycji lidera niemieckiej Bundesligi (25 punktów po 10 kolejkach).

Niestety, ale monachijczycy przypłacili dzisiejsze zwycięstwo urazem Lucasa Hernandeza, który został zmieniony w drugiej połowie starcia na Starej Leśniczówce.

Podczas pomeczowej konferencji prasowej o kilka słów na temat powodów zejścia Francuza z boiska, poproszono tymczasowego szkoleniowca „Bawarczyków”, czyli Dino Toppmoellera, który ma nadzieję, że mimo wszystko 25-latek będzie mógł zagrać we wtorek z Benfiką.

− Powodem było uderzenie w kolano. Mimo wszystko mamy nadzieję, że będzie mógł zagrać we wtorek z Benfiką – powiedział po meczu Toppmoeller.

O sytuacji zdrowotnej defensora bawarskiego klubu będziemy Was informować na bieżąco. Przypominamy zarazem, że mecz z Benfiką odbędzie się we wtorek na Allianz Arenie o 21:00.

11:00

Na całe szczęście uraz francuskiego defensora okazał się niegroźny, co też potwierdził sam zawodnik dodając w mediach społecznościowych wpis, w którym wyjaśnił, że ma tylko stłuczone kolano. Szanse na występ z Benfiką są więc całkiem duże.

− Bardzo się cieszę z 3 punktów i zwycięstwa! Dziękuję za Wasze wiadomości, to tylko stłuczenie! – napisał Lucas.

Źródło: TZ / AZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...