DieRoten.pl

Już w najbliższy poniedziałek Bayern Monachium rozpocznie zapowiadane od wielu miesięcy tournee po Stanach Zjednoczonych, gdzie klub odwiedzi trzy miasta USA.

reklama

Mistrzowie Niemiec przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli dokładnie w poniedziałek 8 lipca. Klub ma już za sobą kilka sesji treningowych, jednakże kadra jaką dysponuje obecnie Kovac jest niekompletna. Na całe szczęście już jutro do swoich obowiązków powracają czołowi gracze Bayernu, którzy pod koniec sezonu brali udział w zgrupowaniach reprezentacji narodowych.

Ostatnio "Bawarczycy" za pośrednictwem swojego oficjalnego serwisu ogłosili kadrę, którą chorwacki szkoleniowiec "Gwiazdy Południa" zabierze na letni obóz przygotowawczy do Stanów Zjednoczonych.

Pełną drużynę znajdziecie tutaj. Warto wspomnieć, że monachijczycy w oświadczeniu podkreślili, że nowy nabytek Bayernu Monachium − Lucas Hernandez − pozostanie w Monachium, aby w spokoju mógł pracować nad odzyskaniem pełnej sprawności po poważnej kontuzji kolana, jakiej nabawił się ponad 3 miesiące temu.

Z informacji ujawnionych wczoraj przez niemiecki "Sky" możemy dowiedzieć się, że początkowo plan zakładał, że francuski defensor znajdzie się w zespole na tournee, ale mistrzowie Niemiec postanowili zmienić swoje plany. 23-latek pod czujnym okiem fizjoterapeutów i lekarzy będzie w spokoju trenował i pracował w stolicy Bawarii.

FCB w żadnym wypadku nie naciska na rychły powrót Hernandeza, ale on sam pragnie przygotować się i odzyskać sprawność tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Celem Lucasa jest powrót na początek sezonu 2019/20.

źródło: Sky

reklama

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama16.07.2019 20:36
Niech się w spokoju regeneruje.
11.07.2019 10:38
Moim zdaniem to nie jest dobra decyzja. Nawet gdyby z uwagi na ryzyko nie trenował to jednak bydzie i integracja z zespołem są bezcenne.
11.07.2019 10:10
trzeba sprawdzić ofertę u bukmachera na ten nasze mecze :-D
11.07.2019 08:22
Davies też się nie wybiera.
11.07.2019 08:20
Niech do końca wyzdrowieje. Na 3 sierpnia się przyda.
11.07.2019 05:47
Zważywszy, że potrzebujemy 4 piłkarzy, to połowa kadry nie poleci do USA :)

reklama