Losilla: Brakuje mi słów

Bayern Monachium ma już za sobą piąty mecz ligowy w ramach nowego sezonu 2021/22. Nie dalej jak wczoraj monachijczycy podejmowali u siebie VfL Bochum.

Mistrzowie Niemiec nie okazali litości swoim rywalom i w iście mistrzowskim stylu rozprawili się z Bochum, gromiąc ich na Allianz Arenie aż 7:0.

Warto jednak wspomnieć, że pierwsze 15 minut spotkania nie sugerowało wcale, że monachijczycy wygrają ten bój tak łatwo, albowiem VfL pokazało się z bardzo dobrej strony i od samego początku wywierało nacisk na FCB. Po tak dotkliwej porażce, po meczu swoje zdanie wyraził kapitan Anthony Losilla.

− Trochę brakuje mi teraz słów. Zaczęliśmy całkiem dobrze, dobrze weszliśmy w ten mecz. Ale jak tylko straciliśmy pierwszą bramkę, to zostaliśmy wytrąceni z równowagi. Przeciwko tak silnemu przeciwnikowi jest to natychmiast karane − powiedział Losilla.

− 7:0 to wynik trudny do przełknięcia. Musimy wyciągnąć z tego wnioski. Nikt nie spodziewał się, że coś tu zdobędziemy, ale chcieliśmy się dobrze zaprezentować. Niestety, poza pierwszymi 15 minutami, to nie wystarczyło − podsumował kapitan Bochum.

Dzięki wczorajszej wygranej z Bochum, mistrzowie Niemiec awansowali na fotel lidera Bundesligi, ale dziś wieczorem może to ulec zmianie, albowiem swoje spotkanie do rozegrania mają jeszcze zawodnicy VfL Wolfsburg.

Źródło: VfL Bochum