DieRoten.pl
Reklama

Leverkusen liczy, że uda im się zatrzymać Stanisica

fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Reklama

Tego lata do klubu ze stolicy Bawarii powróci wielu młodych i utalentowanych zawodników, którzy rok temu udali się na wypożyczenia do różnych klubów.

Dotyczy to między innymi Josipa Stanisica, który pod koniec okienka w 2023 roku został wypożyczony na cały sezon 2023/2024 do ekipy aktualnego mistrza Niemiec, czyli Bayeru 04 Leverkusen.

Początkowo Chorwat nie odgrywał zbyt ważnej roli, ale z upływem czasu jego rola w klubie była coraz większa – do tego stopnia, że 24-latek rozegrał łącznie 38 spotkań dla „Aptekarzy”, w których to strzelił 4 bramki oraz zanotował 6 asyst (spędził na boiskach 2354 minut), zdobywając z kolegami mistrzostwo oraz Puchar Niemiec.

Co prawda B04 nie ma zapewnionej opcji wykupu, ale jak donosi niemiecki dziennik „Bild”, włodarze klubu z Nadrenii Północnej-Westfalii robią co mogą, aby zatrzymać „Staniego” na dłużej w drużynie Xabiego Alonso.

Ostatnio odbyła się z kolei feta i celebracja z fanami w Leverkusen, podczas której świętowano dublet. Josip co prawda pożegnał się z kibicami, ale spiker stadionowy Tobias Ufer, po wręczeniu zdjęcia chorwackiemu defensorowi, powiedział wprost, że „przekonamy się, co się wydarzy w przyszłości” w związku z możliwym powrotem Stanisica.

− Podarowaliśmy mu po prostu zdjęcie. Przekonamy się, co się wydarzy potem w przyszłości – skomentował Tobias Ufer.

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...