Lahm ostrzega: Bayern nie zwolni tempa

Kapitan Bayernu Monachium Philipp Lahm ostrzega najbliższych rywali Monachijczyków i twierdzi,że on i jego koledzy z zespołu nie mają zamiaru zwalniać tempa i zamierzają kontynuować soją serię meczów bez porażki.

W obecnym sezonie podopieczni Pepa Guardioli przegrali tylko spotkanie otwierające nowy sezon na niemieckich boiskach, czyli mecz o Superpuchar Niemiec z Borussią Dortmund 0:2. Od tego czasu Bayern zostaje niepokonany zarówno w Bundeslidze, Lidze Mistrzów czy Pucharze Niemiec.

Mimo świetnych wyników i przewagi nad rywalami Philipp Lahm na łamach dziennika Bild przyznaje, że Bayern nie ma zamiaru na tym poprzestać i dalej kontynuować tę świetna serię.

"Mamy zamiar utrzymać naszą formę do przerwy zimowej Nie zwolnimy tempa po przerwie na mecze reprezentacji. To oznacza, że chcemy wygrać wszystkie pozostałe mecze. Wiemy, że to nie będzie proste, ale chcemy utrzymać wysoki poziom zarówno w Bundeslidze jak i Champions League".