Kolejne okazałe zwycięstwo Bayernu U-19

Drużyna Bayernu Monachium do lat dziewiętnastu ma już za sobą kolejne spotkanie w ramach młodzieżowych rozgrywek ligowych.

1. FC Heidenheim U-19 0:4 (0:4) FC Bayern U-19

Po tym jak nie tak dawno temu Bayern do lat dziewiętnastu pokonał własnym podwórku w ramach Derbów Bawarii swoich rówieśników z Augsburga, tym razem młodzi monachijczycy nie okazali litości i rozbili młodzieżówkę 1. FC Heidenheim.

Koniec końców Robert Ramsak pokonali FCH U-19 aż 4:0, zaś na listę strzelców wpisali się kolejno tacy piłkarze jak Becker, Rueger, Fernandez oraz Ramsak, który w bieżącym sezonie ligowym może pochwalić się 2 bramkami oraz 2 asystami, co czyni go obecnie najskuteczniejszym graczem w drużynie Michaela Hartmanna.

− Nie zaczęliśmy dobrze w pierwszych minutach, ale potem lepiej weszliśmy w mecz. Mieliśmy pewną dominację, byliśmy w stanie stworzyć dobre okazje i zdobyć 4 bramki. Druga połowa nie była już tak dobra – powiedział po meczu trener Hartmann.

Po rozegraniu trzech dotychczasowych kolejek, piłkarze Bayernu do lat dziewiętnastu zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 6 punktów – na wynik ten przełożyły się 2 zwycięstwa, 1 porażka oraz bilans bramkowy 10:5.

Bayern U-19:

Pavlesic – Aznou, Dettoni, Darwich, Hennig – Becker, Fernandez, Asp Jensen – Rueger, Ramsak, Sadat.

Bramki:

1:0 Becker (23’), 2:0 Rueger (27’), 3:0 Fernandez (36’), 4:0 Ramsak (45’).

Młodzi monachijczycy na przygotowania do kolejnego ligowego spotkania mają jeszcze trochę czasu – w najbliższą niedzielę podopiecznych Michaela Hartmanna czeka ligowe wyzwanie z ekipą Karlsruher SC U-19 (początek boju na stadionie Campusu o 11:00).