DieRoten.pl

Lada moment mistrzowie Niemiec wylądują na lotnisku w Szanghaju, gdzie rozpoczną swoje kilkunastodniowe tournee po Azji. Jak się okazuje "Bawarczykom" towarzyszyć będzie również gość specjalny.

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

W ciągu najbliższych 12 dni podczas torunee Bayernu Monachium po Azji towarzyszyć będzie legendarny Miroslav Klose, który niegdyś grał dla ekipy "Die Roten".

39-letni Niemiec jest najlepszym strzelcem mistrzostw Świata wszech czasów, mając na swoim koncie 16 bramek oraz najlepszym snajperem kadry narodowej (71 strzelonych bramek).

Były zawodnik Bayernu Monachium, który reprezentował FCB w latach 2007-2011 będzie towarzyszył w spotkaniach z sponsorami oraz będzie częścią PR'u.

Z niecierpliwością wyczekuję dni spędzonych z Bayernem w Azji. Jest wiele bardzo ciekawych przystanków, które z całą pewnością przyniosą wiele fascynujących wrażeń. Będę miał teraz zupełnie inną, nową perspektywę na taką podróż powiedział Miro Klose.

 

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama17.07.2017 19:40
Raczej żaden dyrektor, wiemy przecież że związany jest z reprezentacją Niemiec. On pojechał tylko po ty by nabrać doświadczenia.
17.07.2017 19:22
Spokojnie panowie, nie napalajcie się tak. Klose pojechał tam w roli obserwatora i to na prośbę zarządu, a nie odwrotnie. On nadal jest w sztabie Loewa i robi tam praktykę. Rummenigge mówi że współpraca z Klose jest w przyszłości niewykluczona, ale o oficjalnym stanowisku jak na ten czas nie może być mowy.
Tutaj ciekawy wywiad z Rummenigge na potwierdzenie moich słów https://www.youtube.com/watch?v=Qv_M9JsKXKs
Zarząd trochę buja w obłokach, bo mówi że Mueller może dobrze zastąpić Lewandowskiego, w końcu to mistrz świata, i dlatego nie ściągają zmiennika. Panie, mistrzostwa były ponad 3 lata temu, Mueller od ponad roku gra piach. No ale cała rzesza fanboy'ów zaraz powie że Mueller jest w formie bo zagrał poprawnie ostatnie spotkanie (w przedostatnim był niewidoczny) i zgodzi się z Rummenigge że nie potrzeba innego zamiennika xD
Poza tym, nie mogę uwierzyć jak ślepa jest większość użytkowników tej strony. Carlo mówi że Mueller najlepszy na boisku i wszyscy są w hurra euforii. Carlo wie że Mueller ma bardzo słaby okres, dlatego podkreśla jego nawet najmniejsze sukcesy. Słyszeliście kiedy Carlo ostatnio mówił że Neuer, thiago, Robben, Hummels, Kimmich zagrali dobry mecz ? Nie ? Bo oni do jasnej cholery prawie zawsze grają dobry mecz i nie trzeba tego podkreślać.
Ciekawe jest też, że pod względem podejścia do zawodników Rummenigge porównuje Carlo z Juppem.
17.07.2017 13:16
Coś mi tu pachnie sensacją ;P
Czyżby dyrektor sportowy ?
17.07.2017 11:17
Nowy dyrektor sportowy?

reklama

reklama