DieRoten.pl
Reklama

Kimmich opuścił trening drużyny

fot. Ł. Skwiot/skwiot.pl
Reklama

Jak już dobrze wiemy, kilka dni temu rozpoczęła się druga w tym sezonie przerwa reprezentacyjna, w trakcie której rozegranych zostanie wiele spotkań na arenie międzynarodowej.

Tradycyjnie już największą grupę powołanych możemy wyróżnić w kadrze narodowej Niemiec, gdzie od niedawna obowiązki selekcjonera pełni Julian Nagelsmann, który to zastąpił na tym stanowisku zwolnionego Hansiego Flicka.

Jeśli mowa o reprezentantach Bayernu w ekipie „Die Mannschaft”, to wyróżnić możemy następujących graczy:

− Joshua Kimmich
− Leon Goretzka
− Jamal Musiala
− Leroy Sane
− Thomas Mueller

Jak poinformowały jednak niemieckie media, wczorajszy trening z zespołem był zmuszony opuścić Joshua Kimmich, który zmaga się z lekkim przeziębieniem. Sztab medyczny niemieckiej kadry nie chciał podejmować zbędnego ryzyka, dlatego też pomocnikowi FCB zalecono odpoczynek.

Warto podkreślić, że w najbliższą sobotę podopieczni Juliana Nagelsmanna rozegrają mecz towarzyski z USA w Hartford. Co do występu wspomnianego wyżej zawodnika „Gwiazdy Południa”, to jego występ nie powinien być zagrożony.

Oczekuje się, że dziś 28-latek wznowi pełne zajęcia z kolegami i będzie opcją do gry w nadchodzącym sparingu. Co do drugiego spotkania, nasi sąsiedzi zza Odry zagrają z Meksykiem (o 2:00 czasu europejskiego w środę).

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...