DieRoten.pl
Reklama

Kahn: To była katastrofa!

fot. Photogenica
Reklama

Niestety, ale Bayern Monachium zanotował kolejny słaby występ i stracił punkty w rozgrywkach niemieckiej pierwszej Bundesligi.

W pojedynku w ramach 29. kolejki niemieckiej Bundesligi, piłkarze Bayernu Monachium spisali się wręcz katastrofalnie i ponieśli porażkę 1:3 z Mainz 05. Warto jednak wspomnieć, że do 65. minuty monachijczycy prowadzili 1:0…

Po zakończeniu spotkania na MEWA Arenie w Moguncji, na temat występu mistrzów Niemiec wypowiedział się Oliver Kahn, który krytycznie odniósł się do gry piłkarzy bawarskiego klubu. Prezes FCB nie ma wątpliwości, że taka gra nie wystarczy, aby sięgnąć po tytuł.

To była katastrofalna druga połowa! Kim była drużyna, która chciała zostać mistrzem Niemiec? Z taką aurą zostać mistrzami będzie bardzo trudno – powiedział Kahn.

Na boisku jest jedenastu piłkarzy, którzy muszą pracować na swoje tyłki, aby osiągnąć cele tego klubu. Na mistrzostwo Niemiec takie występy nie wystarczą – dodał.

W dalszej części rozmowy, prezes Bayernu Monachium został również zapytany o swoją przyszłość i niedawne plotki dotyczące jego rychłego odejścia z bawarskiego klubu.

Moim jedynym celem jest zakończenie sezonu z tytułem mistrzowskim. A potem w nowym sezonie znów zaatakować! – podsumował Oliver Kahn.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...