DieRoten.pl
Reklama

Ibrahimovic: Nie mogę się doczekać sezonu

fot. Photogenica
Reklama

Na początku lipca klub ze stolicy Bawarii podjął bardzo ważną decyzję w sprawie dalszej przyszłości utalentowanego Arijona Ibrahimovica.

Przypomnijmy raz jeszcze – niemiecki pomocnik po roku spędzonym na wypożyczeniu we włoskim Frosinone Calcio, powrócił z początkiem lipca do klubu ze stolicy Bawarii, po czym przedłużył swój kontrakt z monachijczykami do 2027 roku.

Tym razem Arijon Ibrahimovic nie został jednak wypożyczony ponownie, lecz jak zakłada plan FCB – będzie włączony do pierwszego zespołu Vincenta Kompany’ego w sezonie 2024/2025. Sam zawodnik nie krył z kolei swojego szczęścia i zadowolenia z faktu powrotu i przedłużenia umowy.

− Cieszę się, że mogę przedłużyć kontrakt z Bayernem i wrócić do ojczyzny - grałem dla tego klubu, odkąd byłem nastolatkiem. Sezon we włoskiej Serie A pomógł mi osobiście i sportowo, wiele się nauczyłem – powiedział Ibrahimovic.

− Teraz nie mogę się doczekać, aby zacząć tutaj grać. Chcę się dalej rozwijać, dawać z siebie wszystko dla drużyny i klubu oraz zdobyć wiele tytułów z Bayernem – podsumował Arijon Ibrahimovic.

Arijon Ibrahimović trafił do Bayernu w 2018 roku z zespołu 1. FC Nuernberg. W drużynach młodzieżowych U-17 oraz U-19, młody pomocnik rozegrał 52 meczów o stawkę, w których zdobył 28 bramek oraz 23 asysty.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...