DieRoten.pl
Reklama

Hernandez: Zawsze chciałem zagrać dla PSG

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Kilka dni temu oficjalnie potwierdzono to, co było już wiadome od blisko dwóch tygodni – Lucas Hernandez został piłkarzem Paris Saint-Germain.

Co prawda monachijczycy dążyli do przedłużenia umowy z Francuzem, ale ten postanowił wybrać lukratywniejszy kontrakt ze strony Paris Saint-Germain do końca czerwca 2028 roku.

Przypominamy, że na konto bawarskiego klubu z tytułu sprzedaży Lucasa Hernandeza miało trafić około 45 milionów euro stałej kwoty plus 5 milionów euro w formie bonusów. Przy okazji swojej niedawnej prezentacji, defensor podkreślił, iż od zawsze chciał grać dla paryskiego klubu.

− Jestem naprawdę podekscytowany! Długo czekałem na dołączenie do PSG i w końcu to się stało. To dla mnie wyjątkowy dzień i bardzo się cieszę, że tu jestem – powiedział Lucas.

− PSG to ambitny klub, który chce zdobywać tytuły za wszelką cenę. Wcześniej też grałem w innych dużych klubach, które też miały wielkie ambicje – dodał.

− PSG chce osiągać wielkie rzeczy i mam nadzieję, że pomogę klubowi to osiągnąć – podsumował Lucas Hernandez.

Co do przygody Lucasa Hernandeza z Bayernem, francuski obrońca rozegrał w sumie 107 spotkań dla FCB, zaś z powodu licznych kontuzji i problemów zdrowotnych opuścił 65 meczów w przeciągu czterech sezonów.

Źródło: PSG
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...