DieRoten.pl
Reklama

Hartmann: Nasze ostatnie wyniki nie spełniły oczekiwań

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Po krótkiej przerwie do akcji w młodzieżowych rozgrywkach ligowych powracają zawodnicy Bayernu Monachium do lat 19.

Po tym jak kilka dni temu młodzi monachijczycy stracili punkty, oddając zwycięstwo z Kaiserslautern (2:2), dziś podopieczni Michaela Hartmanna staną przed szansą zadośćuczynienia i dopisania do swojego dorobku 3 punktów.

Dokładnie o 13:00 Robert Ramsak i spółka zmierzą się na wyjeździe w ramach 10. kolejki ligowej z ekipą FC Ingolstadt U-19, która zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli. Jeśli natomiast mowa o FCB U-19, to zespół z Monachium jest bardzo zmotywowany i zdeterminowany, aby powrócić na zwycięski szlak.

− Gramy przeciwko drużynie, która ma za sobą bardzo przyzwoity sezon. Nasze ostatnie wyniki nie spełniły naszych oczekiwań – powiedział Hartmann.

− W związku z tym chodzi o to, abyśmy jako zespół przypomnieli sobie podstawy piłki i wykazali się pewną intensywnością w obu kierunkach. Chcemy wrócić do naszej gry z poczuciem sukcesu – podsumował Michael Hartmann.

Jeśli mowa o sytuacji w tabeli ligowej, to młodzi monachijczycy zajmują piąte miejsce w tabeli ligowej, zaś ich dorobek to 15 punktów po 9 kolejkach – na wynik ten przełożyły się 4 zwycięstwa, 3 remisy, 2 porażki oraz bilans bramkowy 22:18.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...