DieRoten.pl
Reklama

Hartmann: Miło jest zakończyć sezon z poczuciem sukcesu

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Jeśli mowa o drużynie Bayernu do lat siedemnastu, sezon 2022/23 oficjalnie dobiegł już końca dla podopiecznych Michaela Hartmanna.

W ramach ostatniego pojedynku specjalnej rundy finałowej rozgrywek U-17, zawodnicy Bayernu U-17 mierzyli się na wyjeździe z Arminią Bielefeld.

Choć monachijczycy kilkukrotnie musieli odrabiać straty, to ostatecznie zwyciężyli 3:2, zaś bramkę na wagę triumfu zdobył w 94. minucie starcia Sejdo Durakov. Co do pozostałych strzelców – na listę wpisali się jeszcze Gabriel Gonzalez oraz Michael Scott.

Po ostatnim gwizdku, w rozmowie dla klubowych mediów, na temat wygranej i postawy swoich podopiecznych wypowiedział się trener Michael Hartmann, który podkreślił, że miło jest zakończyć sezon z pozytywnym wynikiem.

To był bardzo zróżnicowany mecz, w którym obie drużyny miały swoje momenty. Straciliśmy dwa gole ze stałych fragmentów gry, których nie obroniliśmy dobrze – powiedział Hartmann.

Poza tym graliśmy bardzo dobrze w fazach do przodu, raz po raz walczyliśmy o powrót i chcieliśmy zwycięstwa w końcowej fazie nieco bardziej niż przeciwnik. Miło jest zakończyć sezon z poczuciem sukcesu – podsumował Michael Hartmann.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...