DieRoten.pl
Reklama

Hainer: Awansujemy do ćwierćfinału

fot. dieroten.pl
Reklama

Bayern Monachium przegrał niespodziewaniem w Rzymie z tamtejszym Lazio 0:1. O awansie "Die Roten" przekonany jest jednak prezydent bawarskiego klubu - Herbert Hainer.

Sytuacja Baernu skomplikowała się nie tylko w Lidze MIstrzów, ale ostatnio również w Bundeslidze. Po odpadnięciu z Pucharu Niemiec coraz bardziej realny wydaje się scenariusz, że monachijczycy skończą sezon z pustymi rękoma. Takiego scenariusza nie obawia się Herbert Hainer.

- Absolutnie się tym nie martwimy. W Lidze Mistrzów wciąż mamy jeszcze szanse. Nawet po porażce 0:1 z Lazio w Rzymie, nadal wszystko jest możliwe. Za trzy tygodnie, w rewanżu, odwrócimy sytuację i awansujemy do ćwierćfinału. Z naszymi fanami, przy pełnych trybunach na Allianz Arena, damy sobie radę. W Bundeslidze czeka nas jeszcze 13 spotkań. U nas nie ma miejsca na rezygnację. FC Bayern zawsze wierzy w siebie, aż do ostatniej minuty.

Prezydent klubu nie wątpi również w Thomasa Tuchela, który jest ostatnio pod ostrzałem krytyki.

- Thomas Tuchel i jego sztab pracują sumiennie i z pełnym zaangażowaniem. A drużyna już w tym sezonie pokazała na co ją stać. Oczywiście, w tej chwili brakuje nam wyników. Wszyscy razem nad tym pracujemy i jestem przekonany, że nam się uda.

- Jakość indywidualna zawodników jest powszechnie znana. Każdy wielokrotnie udowodnił, jaką klasę reprezentuje. W tej chwili brakuje nam lekkości, pewności siebie. Ale po meczu, na bankiecie i w drodze powrotnej rozmawiałem z zawodnikami i jasno wynika z tego, że naszym celem jest jak najszybszy powrót na ścieżkę sukcesu.

Źródło: TZ.de
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...