DieRoten.pl

Hainer: Chcemy zatrzymać Jamala i Alphonso

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

Nie ma wątpliwości, że Alphonso Davies oraz Jamal Musiala to dwójka niezwykle utalentowanych piłkarzy, którzy mają przed sobą wielką przyszłość.

Wielu fanów ma nadzieję, że przyszłość ta jeszcze przez wiele kolejnych lat będzie wiodła duet Davies & Musiala przez bawarski klub. Jednakże na uwadze trzeba mieć fakt, że obaj przyjaciele od tygodni są łączeni z transferem do innych klubów – ich usługami interesuje się chociażby Real Madryt.

Przy okazji wczorajszego Dorocznego Walnego Zgromadzenia, podczas wywiadu dla niemieckich mediów, na temat Jamala i jego wygasającego w 2026 roku kontraktu wypowiedział się prezydent FCB, czyli Herbert Hainer, który po raz kolejny podkreślił, że chciałby na dłużej zatrzymać „Bambiego”.

Mamy jeszcze trochę czasu, ale Jamal jest niesamowitym zawodnikiem, którego chcemy związać tak długo, jak to możliwe. Myślę, że doskonale wie, co ma w Bayernie – powiedział Hainer.

Herbert Hainer przyznał, że podobnie sytuacja wygląda w przypadku Alphonso Daviesa, który prywatnie jest bliskim przyjacielem Jamala, z którym gra już w końcu od wielu lat.

− W jego przypadku, jest tak jak z Jamalem. Moim zdaniem Alphonso stał się jednym z najlepszych obrońców na świecie. Oczywiście chcemy go zatrzymać. Mam nadzieję, że on sam również tego chce – podsumował Herbert Hainer.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...