DieRoten.pl

Bardzo dobre wiadomości docierają do nas w sprawie Serge'a Gnabry'ego, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w zespole TSG 1899 Hoffenheim.

reklama

Oficjalny serwis Bayernu Monachium poinformował, że po tygodniu ciężkich indywidualnych treningów 22-letni Niemiec otrzymał od lekarzy zielone światło na wznowienie zajęć z resztą kolegów z drużyny. Nowy nabytek bawarskiego klubu ukończył sporą część treningu drużynowego.

Dla Gnabry’ego był to pierwszy taki trening od kwietnia, kiedy to doznał urazu jeszcze jako piłkarz „Wieśniaków”. Na całe szczęście skrzydłowy FCB w pełni wyleczył już uraz. Jak mogliśmy się dowiedzieć Serge brał udział w niemalże wszystkich zajęciach – dopiero w finalnej grze testowej pomocnik obserwował swoich kolegów zza linii bocznej.

Do swojej dyspozycji Niko Kovac miał także dwie nowe twarze – mowa o takich graczach jak Chris Richards (wypożyczony na rok w ramach partnerstwa z FC Dallas) oraz Alex Timossi Andersson. W przypadku 17-latka sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana, albowiem Szwed miał przyszły sezon spędzić jeszcze na wypożyczeniu w Helsingborgs.

Mimo wszystko utalentowany atakujący nie grał zbyt często, dlatego też monachijczycy z troski o jego rozwój postanowili skrócić jego wypożyczenie. W przyszłym sezonie Andersson będzie reprezentował barwy Bayernu do lat 19.

− Jeśli będzie pokazywał się z dobrej strony, to może się rozwinać i zostać przesunięty do pierwszego zespołu jeśli zajdzie taka potrzeba. W naszym interesie jest rozwijanie takich graczy w Bayernie – powiedział w zeszłym tygodniu Salihamidzic.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama11.07.2018 20:41
Dokładnie. Ja także liczę, że Serge będzie jedną z bardziej wyróżniających się postaci w tym sezonie. Trzymam kciuki za tego chłopaka :)
11.07.2018 14:01
Ja osobiście wiążę wielkie nadzieje z Gnarbym i po cichu liczę że Kovac będzie go wystawiał w pierwszym składzie, nawet kosztem gwiazd!!
11.07.2018 12:20
Fantastyczne wieści!

reklama