Gnabry: Nie jesteśmy w 100% zadowoleni

Po tym jak przed tygodniem zespół rekordowego mistrza Niemiec zdobył 3 punkty pokonując Eintracht Frankfurt, tym razem monachijczycy stracili punkty z Bayerem 04.

Przypominamy zarazem, że wczorajszego późnego popołudnia, klub ze stolicy Bawarii w ramach 25. kolejki niemieckiej Bundesligi, podejmował na swoim podwórku ekipę Bayeru 04 Leverkusen. Koniec końców spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Jedynego gola dla FCB zdobył Niklas Suele, dla którego było to zarazem pierwsze trafienie w tym sezonie. Po zakończeniu meczu, w rozmowie dla klubowych mediów, swoje zdanie na temat przebiegu gry oraz uzyskanego rezultatu wypowiedział się skrzydłowy FCB – Serge Gnabry.

− Nie jesteśmy w stu procentach zadowoleni, oczywiście chcieliśmy wygrać i powiększyć przewagę, jaką mamy w tabeli. Ale oczywiście Leverkusen to przeciwnik, który gra bardzo dobrze i utrudnił nam zadanie – powiedział Gnabry.

− Bayer miał kilka dogodnych okazji w pierwszej połowie. Ostatecznie możemy być też trochę zadowoleni. Kiedy znikąd tracisz bramkę na 1:1, to utrudnia Ci to zadanie i daje przeciwnikowi więcej pewności siebie – mówił dalej.

− Powinniśmy byli wywrzeć na nich taką samą presję, jak w pierwszych 30 minutach. Jednakże nie udało nam się tego zrobić – podsumował Serge Gnabry.

Obecnie piłkarze rekordowego mistrza Niemiec mają przewagę 9 punktów nad wiceliderem z Dortmundu, ale warto podkreślić, że BVB ma do rozegrania mecz z Mainz, który został przełożony na 16 marca.