Głosowanie na Piłkarza Meczu w meczu Niemiec

Wczorajszego późnego wieczoru, swoje drugie i ostatnie zarazem spotkanie w ramach pierwszej w tym sezonie przerwy reprezentacyjnej rozegrali piłkarze kadry narodowej Niemiec.

Przypominamy, że do 12:00 trwa głosowanie na Piłkarza Meczu w pojedynku Niemiec z Anglikami.

Podopieczni Hansiego Flicka w starciu ostatniej kolejki nowej odsłony Ligi Narodów UEFA mierzyli się na Wembley Stadium w Londynie z reprezentacją narodową Anglii.

Koniec końców pojedynek ten zakończył się wynikiem 3:3, choć do 52. minuty na tablicy wyników widniał rezultat 0:0. Jeśli natomiast mowa o bramkach, to na listę strzelców dla „Die Mannschaft” wpisali się kolejno Ilkay Guendogan oraz Kai Havertz (dwukrotnie).

Tradycyjnie po zakończeniu spotkania, na oficjalnej stronie Niemieckiego Związku Piłki Nożnej można głosować na Piłkarza Meczu. Do wyboru są niemalże wszyscy zawodnicy, zaś wśród nich można wyróżnić przede wszystkim Jamala Musialę.

19-letni pomocnik „Gwiazdy Południa” rozegrał bardzo dobre spotkanie i wywalczył rzut karny, który na gol zamienił wspomniany wyżej Guendogan.

Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki, na prowadzeniu znajduje się obecnie „Bambi”, który zyskał 49,3% wszystkich głosów. Za jego plecami znajdują się z kolei Kai Havertz (40,3%) oraz Marc-Andre ter Stegen (7,2%). Głosowanie potrwa do jutrzejszego popołudnia.