DieRoten.pl

Gaydarov: Zmarnowaliśmy wiele okazji

05.09.2023, 10:25:13
Tim S Peters / Shutterstock.com

W ubiegły weekend swoje kolejne oficjalne spotkanie ligowe w sezonie 2023/2024 rozegrali piłkarze Bayernu Monachium do lat siedemnastu.

Tym razem w ramach szóstej kolejki ligowej, młodzi monachijczycy mierzyli się na wyjeździe z FSV Mainz U-17. Koniec końców pojedynek w Moguncji zakończył się bezbramkowym remisem i podziałem punktów.

Co prawda zawodnicy Bayernu U-17 mieli kilka dogodnych okazji bramkowych, ale nie byli w stanie przekuć ich na gole. Co do przebiegu niedawnego meczu, w krótkiej rozmowie dla klubowej telewizji, swoje zdanie wyraził trener FCB, czyli Peter Gaydarov.

Co do przebiegu tego spotkania – w pierwszej połowie bardzo dominowaliśmy i zmarnowaliśmy wiele okazji bramkowych – powiedział trener Gaydarov.

W drugiej połowie zbyt długo utrzymywaliśmy się przy piłce i niestety nie graliśmy tak dobrze do przodu, jak w pierwszych 45 minutach – podsumował Peter Gaydarov.

Młodzi monachijczycy na przygotowania do kolejnego spotkania będą mieli sporo czasu – dopiero po wrześniowej przerwie reprezentacyjnej, podopieczni Gaydarova zmierzą się na własnym podwórku z młodzieżówką FC Ingolstadt (początek meczu zaplanowano o 11:00).

 

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)05.09.2023 20:39
Mogło być ale nie ma co płakać, młodzi gracze pokazali się z dobrej strony i widać że idą w dobrą stronę.
05.09.2023 11:32
Szkoda bo mogły być 3 pkt.