FCB II wygrywa z Schalding

Drużyna rezerw Bayernu Monachium udanie rozpoczęła wiosenne zmagania Ligi Regionalnej. Podopieczni Erika ten Haga pokonali na własnym obiekcie SV Schalding 2:0. Tym samym Bawarczycy powiększyli swoją przewagę nad drugim w tabeli FV Illertissen do czterech punktów.

Dzisiejszy mecz na Grunwalder Stadion oglądało 722 widzów. Wynik spotkania tuż po przerwie otworzył Ylli Sallahi, który w 48' minucie pokonał bramkarza rywali. W ostatnich sekundach spotkania na listę strzelców wpisał się także Alessandro Schopf, który ustalił wynik meczu.

Erik ten Hag zwrócił uwagę na to, że mecz nie układał się po jego myśli: "Nasz przeciwnik był zwarty i bronił się głęboko. Ale zachowaliśmy spokój, co zostało nagrodzone dwoma bramkami" - powiedział.

FC Bayern II: Reader - Schmitz, Wein, Vrzogić, Sallahi - Strieder - Weiser(87' Buck), Schopf, Fischer, Green - Friesenbichler

Ławka: Zingerle, Chessa, Schweinsteiger, Scholz, Horn, Schwarz

Sędzia: Florian Badstubner