DieRoten.pl
Reklama

FCB Frauen wraca na fotel liderek BL!

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Żeńska drużyna Bayernu Monachium ma już za sobą kolejne spotkanie w ramach sezonu 2023/24. Tym razem monachijkom przyszło grać w Bundeslidze.

FC Bayern Frauen 4:0 (2:0) SC Freiburg

W ubiegły weekend swoje kolejne spotkanie w ramach żeńskiej Bundesligi rozegrały zawodniczki Bayernu Monachium, gdzie obowiązki trenera pełni już od dłuższego czasu Alexander Straus.

Rywalkami monachijek była ekipa SC Freiburg. Koniec końców Giulia Gwinn i spółka nie okazały litości i rozbiły SCF aż 4:0. Jeśli natomiast mowa o bramkach dla FCB Frauen, to na listę strzelczyń wpisały się kolejno takie piłkarki jak Sembrant, Schueller, Dallmann oraz Naschenweng.

Jeśli mowa o sytuacji w tabeli ligowej po dwunastu dotychczasowych kolejkach, to bawarski klub odzyskał fotel lidera i obecnie może pochwalić się 30 oczkami – na wynik ten przełożyło się 9 zwycięstw, 3 remisy oraz bilans bramkowy 24:4.

FC Bayern Frauen:

Grohs – Naschenweng, Sembrant, Viggosdottir, Gwinn – Stanway, Zadrazil (63’ Kerr) – Buehl (63’ Kett), Harder (74’ Sehitler), Lohmann (53’ Dallmann) - Schueller (53’ Damnjanovic).

Bramki:

1:0 Sembrant (6’), 2:0 Schueller (19’), 3:0 Dallmann (58’), 4:0 Naschenweng (60’).

Swoje kolejne spotkanie o stawkę monachijki rozegrają już 10 lutego (w przyszłą sobotę), kiedy to w ramach 13. kolejki żeńskiej Bundesligi, podopieczne Alexandra Strausa zmierzą się na wyjeździe z drużyną 1. FC Koeln.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...