DieRoten.pl
Reklama

Falk: Ramos był oferowany Bawarczykom

fot. Photogenica
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie letniego okienka transferowego. Nic więc dziwnego, że od jakiegoś czasu jesteśmy zasypywani wieloma doniesieniami transferowymi.

W przypadku Bayernu Monachium każdego dnia pojawiają się kolejne doniesienia związane z potencjalnymi ruchami transferowymi monachijczyków. Aby nie rozbijać wszystkie na osobne artykuły, postanowiliśmy przygotować jeden zbiorczy.

Ramos był oferowany FCB

Z dniem 30 czerwca 2021 roku w wielu klubach dojdzie do pożegnań klubowych legend. Jeśli mowa o Bayernie, to z ekipą rekordowego mistrza Niemiec pożegnają się David Alaba, Jerome Boateng oraz Javi Martinez.

Kolejnym głośnym nazwiskiem, który zmieni otoczenie klubowe tego lata jest Sergio Ramos. Umowa Hiszpana nie zostanie przedłużona i stoper odejdzie na zasadzie wolnego transferu. Póki co nie jest znany kierunek 4-krotnego triumfatora Ligi Mistrzów, ale jakiś czas temu pojawiały się plotki, że 35-latek mógłby trafić na Allianz Arenę.

Niemniej jednak scenariusz taki nie wchodzi w grę, głównie z racji bardzo wysokich zarobków Ramosa. Niedawno Christian Falk poinformował, że agenci hiszpańskiego defensora oferowali jego usługi „Bawarczykom” kilka miesięcy temu, kiedy trenerem FCB był jeszcze Hansi Flick. Wówczas monachijczycy odmówili.

Lokonga opuszcza Anderlecht

Od pewnego czasu spekuluje się, że Bayern poszukuje także nowego środkowego pomocnika. Potencjalnym kandydatem może być 21-letni Albert Sambi Lokonga z Anderlechtu, który był już kilkukrotnie łączony z przenosinami do FCB. Belgijski „HLN” donosi, że młody Belg opuści RSCA tego lata, zaś oprócz Arsenalu możliwym kierunkiem może być bawarski klub.

Źródło: Falk / HLN
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...