DieRoten.pl
Reklama

Decyzja zapadła: Kane nie trafi do Bayernu!

fot. Photogenica
Reklama

Od wielu tygodni jednym z najgorętszych tematów związanych z Bayernem Monachium jest znalezienie nowego środkowego napastnika.

Lista potencjalnych kandydatów od zawsze była stosunkowo krótka, zaś jak donoszą niemieckie i angielskie media, została ona teraz uszczuplona o kolejne nazwisko.

Jak poinformował angielski „The Sun”, Harry Kane nie trafi do bawarskiego klubu, albowiem Anglik wykluczył opcję przenosin na Allianz Arenę. Doniesienia te potwierdzają także dziennikarze „Bilda”, którzy podkreślają, że napastnik Tottenhamu chce zostać w Premier League.

Z dalszych ustaleń Anglików możemy z kolei dowiedzieć się, że 29-latek pragnie tylko i wyłącznie zasilić szeregi Manchesteru United – w grę wchodzi transfer w 2023 roku lub po wygaśnięciu jego umowy z „Kogutami”, czyli latem 2024 roku.

Tym samym bazując na wiadomościach z ostatnich dni, głównymi celami Bayernu na środek ataku są już teraz tylko Randal Kolo Muani z Eintrachtu Frankfurt oraz Dusan Vlahovic z Juventusu. Nieoficjalnie mówi się, że Serb będzie o wiele tańszą opcją niż Francuz.

Warto odnotować, że odmowa wspomnianego wyżej Kane’a może mieć wpływ na to, że „Bawarczycy” przyspieszyli starania i mają być nawet bliscy ściągnięcia Vlahovica na Allianz Arenę.

Źródło: Bild / Sun
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...