DieRoten.pl
Reklama

Decydujące godziny w pokerze Harry’ego Kane’a

fot. J. Laskowski / G. Stach
Reklama

Bayern Monachium robi co w swojej mocy, aby w najbliższym czasie sprowadzić na Allianz Arenę środkowego napastnika Harry’ego Kane’a.

Choć pod koniec zeszłego tygodnia miało dojść do zapowiadanego od kilku dni spotkania Marco Neppe oraz Jana-Christiana Dreesena z Danielem Levym, to zostało ono ostatecznie przełożone przez szefa Spurs.

Niemieckie i zagraniczne media są zgodne, że nastąpi to już dziś, zaś najbliższe godziny będą decydujące w przypadku realizacji transferu Harry’ego Kane’a do klubu ze stolicy Bawarii. Anglik nie zmienił zdania i w dalszym ciągu jest zdeterminowany, aby dołączyć do FCB.

Optymizm wewnątrz klubu

Jak poinformował niemiecki „Sport Bild”, niebawem dojdzie do spotkania szefów obu klubów. Dreesen i Neppe pozostawili w ostatnim czasie w stałym kontakcie z Levym, zaś dziś wszystkie strony spotkają się w Londynie. Ogólnie rzecz biorąc wewnątrz FCB panuje optymizm i przekonanie, że przy drugiej próbie uda się w końcu osiągnąć porozumienie.

Fabrizio Romano dodaje z kolei, że najbliższe godziny będą kluczowe, zaś „Bawarczycy” złożą nową i ulepszoną ofertę za Harry’ego Kane’a.

Ponad 100 milionów euro?

Z kolei jak donosi inny dziennikarz i ekspert finansowy – Rudy Galetti – monachijczycy przedstawią Spurs nową ofertę, która powinna oscylować w granicach 90 milionów funtów, czyli w przeliczeniu około 105 milionów euro. Kane naciska na transfer i pragnie już tylko dołączyć do Bayernu.

Źródło: Różne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...